Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
17 postów 702 komentarze

Moje komentarze

 • @kula Lis 67 21:39:45
  USA dla odzyskania twarzy musi teraz zbombardować Londyn.
  I co teraz, USstupid boys?
 • @Oświat 21:25:29
  Jest to bardzo interesujący scenariusz. Putin mógłby powiedzieć, że ...wiesz musieliśmy wystrzelić chociaż jedną rakietę, ale celowaliśmy broń nas Boże w waszego Cooka, tylko daleko tak na postrach i żeby w oczach świata nie wyjść na gołosłownych, ale wiecie znacie naszą niedokładność, niecelność, podłą elektronikę, to namierzanie i rakieta zboczyła z kursu, pech chciał że trafiła w Cooka. Przepraszamy Was, nie chcieliśmy, ale tak wyszło przez przypadek. Jest nam bardzo przykro, za to pomożemy wam wyciągnąć resztki, ciał i uzbrojenia co by nie dostało się w ręce terrorystów.
  I co teraz, USstupid boys?
 • @kula Lis 67 20:41:31
  To USA potrzebuje Rosji a nie odwrotnie. Indiańskie terytoria zostały wyeksploatowane, nawet z niewolników, dlatego potrzebują nowych terytoriów z nowymi zasobami do eksploatacji. Inaczej przestaną mieć motywację do życia i zdechną.
  USA nie mają wyboru. Muszą atakować
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:23:38
  Tam gdzie kłamstwo tam i ZŁY, tam gdzie prawda tam i Pan.
  USA nie mają wyboru. Muszą atakować
 • Lament, lament
  Czytam i czuję z tekstów lamet, wielki lament. Kiedy był czas jednomyślności i działania to co do "k..wy nędzy" robiliście!?
  Na zmianę nigdy nie jest za późno, ale im później to jej koszty wyższe.
  Polonia kontra strategos - widziane z USA
 • @staszek kieliszek 21:12:44
  prawie wszystko się zgadza, a nie zgadza się to, że to na koszt USA a nie Polski.
  Jesteśmy tylko lontem…
 • @fabi 00:42:32
  Jakiego ekumenizmu? Toć to zwykła pazerność "za pieniądze ksiądz się modli za pieniądze człek się podli", natomiast ze strony Żydów zamawiających ten pokropek i płacących za niego, to tylko dobry interes na przyszłość.
  Polska została już porozdzielana pomiędzy "nową" arystokrację, teraz zbliża się czas sprowadzenia "nowej" szlachty co by pilnowała interesów arystokracji i tak m.in. ktoś musi pilnować każdego litra wody jaki zużyje Polak, nie może być przecież tak, że Bóg dał Ziemię narodowi wybranemu, a ten nie pobiera opłaty za pobieranie wody, powietrza i użytkowanie ziemi. Trzeba przecież to uporządkować, aż się prosi żeby uporządkować jak naród zamieszkały tę łąkę tępy jak stado koni któremu własność łąki jest zbędna.
  Czy 50 km od Warszawy powstaje Judeopolonia?
 • @fabi 00:42:32
  ci poświęcą wszystko, jest to tylko kwestia w ilości judaszowych srebrników jako jedynej obowiązującej zasady.
  Czy 50 km od Warszawy powstaje Judeopolonia?
 • duda to koszmar
  Służalczy jak pies wobec pana. Rozum takiemu zbędny, a przyzwoitość, samodzielna ocena sytuacji to pojęcia nieznane, ważne tylko aby jak maszyna wykazać swoją służalczość. Tfuuu.
  Po co - komu służy - jest wojna w Syrii
 • @Zdzich 05:56:58
  Zdzichu, walnij gdzieś porządnie głową, może rozum wróci.
  Syryjskie zagranie Trumpa
 • @staszek kieliszek 23:18:04
  Nie było żadnych samolotów.
  Proszę obejrzeć dokładnie filmik jaki pokazano, jak aluminiowe końcówki skrzydeł przechodzą przez słupy żelbetonowe, przecinają je i w całości nieuszkodzone wchodzą w budynek jak w masło, a czub samolotu przebija się nieuszkodzony na drugą stronę.
  To jest fizycznie niemożliwe.
  Co do uderzenia w Pentagon, to proszę obejrzeć pierwsze zdjęcia po uderzeniu, na których widać dziurę podobno wielkości około 5 metrów, ale na elewacji nie widać żadnych śladów skrzydeł ani silników, przed budynkiem też ich nie ma.
  pozdrawiam
  Syryjskie zagranie Trumpa
 • @kula Lis 66 15:54:05
  tzn. Twoim zdaniem to Irakijczyków, Libijczyków żeśmy zdradzili na rozkaz Moskwy i na rozkaz Moskwy wzięliśmy udział w haniebnym czynie napaści i okupacji? No i Moskwa kontrolując banki zachodnie ugrabiła nas z własności, to Moskwa przejęła za psi grosz papiernie, huty i inne mające ogromną wartość zakłady? To Moskwa przysłała tzw. doradców za podpowiedzią których wyprowadzono z Polski cały kapitał, zadłużono Polskę na bilion USD. To Moskwa nakazała kosztem pracy Polaków wypłacać Żydom jakieś świadczenia. To Moskwa nakazała nam likwidacje całego przemysłu lekkiego, pozamykać kopalnie, ograbić złoża miedzi i KGHM - ostatnio z 5 miliardów USD, przejąć złoża wszelkich bogactw naturalnych przez USA, a w końcu nakazała nam przyjąć na Polaków utrzymanie armie USA, a nawet zakupić za ogromną kasę złomowe samoloty w USA i wysłać te latające do Izraela. To wszystko nakazał Putin - rozumiem. To nie wszystko, wyrzucił też z Polski na emigracyjną poniewierkę około 5 milionów Polaków, nakazał też wspierać banderowców politycznie, militarnie, finansowo i nawet otworzyć dla nich polskie granice, dać darmowe studia, szkolenia militarne.
  Ja pierdziu, tego to nie wiedziałem, ślepy widocznie byłem.
  TELEWIZJA NARODOWA W SPRAWIE DOBOSZA VEL HADACZA
 • @kula Lis 66 11:18:36
  od starych podległości dla Polaków znacznie ważniejsze są obecne podległości agenturalne, które skutkowały haniebną grabieżą Polski i Polaków, haniebną służalczością ohydniejszą jak za czasów ZSRR, a w tym i udział Polski w napaści i okupacje niczemu niewinnych nam Narodów, skazaniem na śmierć całych rodzin przyjaznych nam ludzi wskutek przekazania informacji wywiadowczych o elicie Iraku, Libii bandytom.
  TELEWIZJA NARODOWA W SPRAWIE DOBOSZA VEL HADACZA
 • @Netwalker 17:33:14
  takim samym "celebrytą"
  TELEWIZJA NARODOWA W SPRAWIE DOBOSZA VEL HADACZA
 • ach ten Stwórca!
  Najwidoczniej nie był pedałem, bowiem gdyby był pedałem to Adamowi dałby chłopa i tak skończyłaby się na nich dwóch ludzkość i bez sensu byłyby słowa "idźcie i rozmnażajcie się".
  BÓG STWORZYŁ ADAMA I EWĘ.
 • "Celebryci"
  "Celebryci" zawsze mają zadania szkodzenia przeciwnikom władzy, poprzez pozorowaną działalność w celu kompromitacji, uniemożliwieniu powstania zorganizowanej działalności, w tym przypadku wśród patriotycznej części społeczeństwa czyli znaczącej większości.
  "Nasz Andrzejek" @ Husky News?
 • @Husky 16:04:40
  nie tylko
  Zarzynanie Wałęsy i prawda historyczna
 • @Katana 12:31:13
  zwykły pętak
  Zarzynanie Wałęsy i prawda historyczna
 • @goodness 18:05:53
  "W obłęd popaść można czytając, że należy kochać kogo nie można zrozumieć:))"

  Oczywiście, że można kochać kogoś (coś) czego się nie rozumie. Np. kocham Świat, ale nie rozumiem, nie wiem jak działa i po co, wiem też, że nie ma żadnego człowieka który by go rozumiał.
  Nie rozumiem jak działa świat ożywiony a w tym rośliny, ptaki, zwierzęta i jaki jest cel jego istnienia, ale kocham ten świat a w tym i goodness.

  Narysowałem linię, położyłem trzy jabłka i zrobiłem podział na dwie równe wagi bez żadnego problemu.
  Wstrząsający wywiad
 • @wercia 12:13:31
  Co to jest "konstytucyjna prostoliniowa równowaga"? Nie pytaj, nie czekaj odpowiedzi, ponieważ autor od dziecka gaworzy co mu ślina na język przyniesie dlatego nikt nie jest w stanie tego pojąć ani On sam nie wie o co mu chodzi. Tak już ma i nic na to nie poradzisz, trzeba go kochać jakim jest ale i wiedzieć powyższe, co by nie popaść w obłęd.
  Wstrząsający wywiad

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30