Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
17 postów 739 komentarzy

Moje komentarze

 • @Oscar 10:48:38
  To nie koniec, Izrael prawdopodobnie - już nie raz czynił podobnie - odpali jakąś małą atomówkę na terenie Izraela, ale na tyle dużą by przekonać Izraelczyków do emigracji i wywołać współczucie w Polakach do ich przyjęcia i POLIN gotowe jak się patrzy, a centra polskich miast już od lat są na ich przyjęcie przygotowywane. Jeszcze potrzebne duże lotnisko.
  Trump grozi zmniejszeniem obecności wojsk USA w Polsce
 • @Jasiek 04:49:37
  to nie ma żadnego znaczenia, ma znaczenie tylko to czy aktualnie pełni funkcję i dlatego jest władna ustanowić na czas pełnienia funkcji swojego zastępcę, czy też nie pełni funkcji i nie żadnego uprawnienia do wyznaczania zastępcy a jeżeli już to tylko na czas pełnienia przez nią funkcji.

  Natomiast w kwestii, czy może przejść w stan spoczynku przed upływem kadencji, czy kadencja ma trwać zgodnie z zapisem w konstytucji rozstrzygnięcie bez zbędnego mielenia jęzorem i bicia piany jest takie:
  1) Ponieważ zarówno długość kadencji jak i to, że sędziowie podlegają ustawom jest zapisem konstytucyjnym więc należy:
  2) Ustalić jakie sędziowie podejmowali decyzje w podobnych sprawach a dotyczących innych obywateli, jeżeli podejmowali decyzje, jeżeli sankcjonowali takie działania wobec pozostałych obywateli to również muszą się zgodzić na swoją interpretację przepisów na ich niekorzyść.
  Spoczynek sędzi Gersdorf, czyli - korki dla prof. Matczaka
 • @Marcin Kotasiński 14:32:39
  Nie moja to wina że ktoś nie rozumie sformułowania "nie można być sędzią we własnej sprawie". Nie można i koniec, jeżeli ktoś nie wie dlaczego, to może będzie miał to szczęście się dowiedzieć.
  Powołanie biegłych psychiatrów dla prokurator Anny Surowiak
 • najśmieszniejsze jest to
  Najśmieszniejsze jest to, że Sędzia SN przechodząca w stan spoczynku wyznacza na ten czas swojego zastępcę, oznacza to że o prawie ten sędzia nie miał i nie ma zielonego pojęcia - to jakie wyroki mógł taki tłumok ferować?
  Jest oczywiste przecież że wyznaczonemu zastępcy kończą się uprawnienia razem z końcem uprawnień udzielającemu tych uprawnień i ani sekundę dłużej.
  Spoczynek sędzi Gersdorf, czyli - korki dla prof. Matczaka
 • Poważny błąd, czyli może Pan sobie tą decyzję w buty wsadzić.
  Nikt nie może być sędzią we własnej sprawie.
  Powołanie biegłych psychiatrów dla prokurator Anny Surowiak
 • @zadziwiony 20:27:11
  noooo, żeby być na gejowskich paradach i zażywać tej "wspaniałości"
  Z Międzymorzem jak z Żydami -
 • @zadziwiony 20:18:24
  Pięknie opisana sytuacja Polski. Tak jest, Polska sponiewierała się niesamowicie i nawet kapelusza nie położyła.
  To jest właśnie przyczyną pomiatania Polską i Polakami.
  Z tego stanu można Polskę wydostać, ale trzeba chcieć i nie będzie łatwo, bo przyzwyczajeni do darmowej dymanki będą nas od tego odwodzić, złorzeczyć, straszyć.
  Z Międzymorzem jak z Żydami -
 • @Talbot 20:08:26
  kpisz!
  Z Międzymorzem jak z Żydami -
 • @Husky 14:27:24
  Jeżeli np. za poglądy zamkną Cię na kilka lat bez wyroku inaczej będziesz śpiewał. Teraz Ciebie nie interesuje ponieważ jesteś po tej stronie co zamyka, ale , ale nic nie trwa wiecznie a ..... ZMIANA może przyjść szybciej niż można by przypuszczać i zmiana ról też.
  Mamy kolejnego męczennika !!!!!
 • @Husky 14:06:14
  kiedy przyjdą po Ciebie, inni zapytają a kim jest ten Husky żeby nas obchodził.
  Mnie obchodzi każdy kogo bezprawnie się zatrzymuje, przetrzymuje, zamyka usta, prześladuje za wyrażane poglądy itd.
  Mamy kolejnego męczennika !!!!!
 • @Jasiek 19:46:17
  Jaśku! Oczywiście, że jest, tylko głupiec ten co daje się podpuszczać, ale w naszym przypadku chodzi o zwykłą i to wrogą nam agenturę. Obca agentura zawsze jest wroga nawet jeżeli nie zdaje sobie z tego sprawy do jakichś świństw i podłości jest lub będzie wykorzystana.
  Komu nie na rękę wojska USA w Polsce?
 • @ele 18:41:07
  to gwarancja utrzymania tubylców za "pyski" jak im się to jarzmo nie spodoba i zechcą je zrzucić, bo Polskie Wojsko mogłoby nie zechcieć strzelać do ojców, matek, braci. Jakiś półanalfabeta z drugiego końca świata nie będzie miał takich oporów, ba nawet nie będzie wiedział o co tym tubylcom chodzi.
  Komu nie na rękę wojska USA w Polsce?
 • @Talbot 18:19:49
  Ty sobie jaja robisz! To USA decydowało o tym aby Polaków ograbić, rozbroić i polskie wojsko zastąpić swoim. Jak sądzisz w jakim celu?
  Może nie byli pewni Polaków do realizacji ich celów? Może Polacy nie zgodziliby się wykonywać zbrodniczych rozkazów, przeciwko Polakom też!
  Komu nie na rękę wojska USA w Polsce?
 • Jeżeli Polska wydaje 10 mld USD na armię to pytam
  Gdzie jest ta armia, gdzie jest to uzbrojenie, gdzie jest przemysł zbrojeniowy?! W czyjej kieszeni jest ta kasa? Kto ją rozkradł, czy źle wydał.
  10 mld USD to jedna piąta tego co wydaje na zbrojenia Rosja, znaczy to, że w przybliżeniu Polska winna mieć co najmniej 1/5 tego co ma Rosja, więc pytam. Gdzie są te polskie super czołgi? Gdzie są te polskie samoloty piątej generacji? Gdzie są te rakiety i przemysł kosmiczny? Gdzie są te polskie satelity - poza tymi zabawkami co dzieci zrobiły? Gdzie jest ta potężna armia?
  Komu nie na rękę wojska USA w Polsce?
 • Oszustwo, bezczelność!
  Oszustwo i bezczelność też mają swoje granice, wychodząc poza nie jest się tylko żałośnie śmiesznym, a następnym etapem - po pokonaniu własnego strachu - będzie nie branie na serio każdego zdania skompromitowanego i ośmieszonego przez się USA.
  ONZ-USA POZOSTAŁY SAME I NIE OTRZYMAŁY NAWET JEDNEGO GŁOSU
 • Każdemu prześladowanemu należy się pomoc i jak trzeba ochrona!
  Prześladowcy natomiast takie danie po mordzie, aby więcej nie odważył się nikogo więcej prześladować.
  Czy Palestyńczykom należy się międzynarodowa ochrona?
 • @AgnieszkaS 22:46:05
  "- piszę się, że "śluby dla homoseksualistów" mogą stworzyć setki nowych miejsc pracy ( w Kalifornii) i miliony dolarów będą "wstrzyknięte" do ekonomii."

  Taaak, przy produkcji wazeliny!
  "Jak wiele rzeczy uprzytomniliśmy sobie w tych godzinach..."
 • @Oświat 17:27:14
  Dokładnie tak było do tej pory.
  Bandycie nie ustępuje się na krok, bo to go rozzuchwala do nowych żądań i coraz większej bezczelności w żądaniach chyba, że krok wstecz jest posunięciem strategicznym w którym uwzględnia się tego konsekwencje i następstwa.
  Putin Określił "Czerwoną Linię" Rosyjskich Interesów
 • Striełkow to wojskowy
  Striełkow to wojskowy i jak typowy wojskowy niewiele rozumie, bo w zasadzie to jest do bicia się tylko szkolony do coraz nowszych metod, ale polityki już nie obejmuje, nie może, nie rozumie, nawet nie zna uwarunkowań jakie musi uwzględniać Pan Putin przy podejmowaniu istotnych decyzji.
  A teraz moje zdanie.
  Rosja poczyniła ogromny postęp i to w każdej dziedzinie licząc od czasu końca ery Jelcyna.
  Rosja z kraju upadłego, rozgrabionego przez międzynarodowe gangi z trudem podnosi się z upadku, wielkiej smuty i poniżenia. Robi to na swój sposób - zapewne uwarunkowany wieloma aspektami, ale podnoszenie się Rosji i Rosjan z upadku jest widoczne z każdym dniem. Natomiast co do postępowania USA i spółki to było wiadomym, że jeżeli nie uda im się rozgrabić Rosji, rozparcelować jej bogactw wśród swoich metodami wojny ekonomicznej i informacyjnej, a władzy uczynić marionetkami wykonującymi zalecenia z Tel Awiwu czy Waszyngtonu to zacznie się siłowe osaczanie Rosji utrzymując stan przed atakiem. To po prostu stary schemat działania USA i spółki, więc Rosja nie dając się rozgrabić wpłynęła tym na następny ruch USA, ale czy to jej wina? Życząc dobrze Rosjanom, można mieć nadzieję, że czas spokoju jaki mieli dobrze wykorzystali na wypracowanie metod działania i przygotowanie się.
  Spokojnie i powoli, a tym razem to USA i spółka może nie wytrzymać ekonomicznie zwłaszcza utrzymywania setek baz wojskowych w świecie i wielu małych konfliktów, zwłaszcza jak zmniejszają się wpływy z ograbiania państw wskutek odchodzenia od USD w handlu nośnikami energii.
  Putin & Co - Na Ostatniej Linii....
 • Polski stać czy nie stać to złe i wrogie rozważania.
  Polski stać czy nie stać to złe i wrogie Polsce i Polakom rozważania, dlatego, że jeżeli ktoś jest winny jakieś pieniądze np. bankowi to nikogo to nie obchodzi czy go stać czy nie na oddanie, a ściąga się gościowi ostatnie gacie z d.

  Jeżeli nawet Polskę stać to nigdy nie powinna wypłacić nawet jednego centa czy grosza państwom, organizacjom i innym nieuprawnionym do dziedziczenia po zmarłych obywatelach Polski i na tym muszą kończyć się rozważania.
  Żądania Holocaust Industry zostaną spełnione-widziane z USA

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031