Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
17 postów 697 komentarzy

Moje komentarze

 • @staszek kieliszek 21:12:44
  prawie wszystko się zgadza, a nie zgadza się to, że to na koszt USA a nie Polski.
  Jesteśmy tylko lontem…
 • @fabi 00:42:32
  Jakiego ekumenizmu? Toć to zwykła pazerność "za pieniądze ksiądz się modli za pieniądze człek się podli", natomiast ze strony Żydów zamawiających ten pokropek i płacących za niego, to tylko dobry interes na przyszłość.
  Polska została już porozdzielana pomiędzy "nową" arystokrację, teraz zbliża się czas sprowadzenia "nowej" szlachty co by pilnowała interesów arystokracji i tak m.in. ktoś musi pilnować każdego litra wody jaki zużyje Polak, nie może być przecież tak, że Bóg dał Ziemię narodowi wybranemu, a ten nie pobiera opłaty za pobieranie wody, powietrza i użytkowanie ziemi. Trzeba przecież to uporządkować, aż się prosi żeby uporządkować jak naród zamieszkały tę łąkę tępy jak stado koni któremu własność łąki jest zbędna.
  Czy 50 km od Warszawy powstaje Judeopolonia?
 • @fabi 00:42:32
  ci poświęcą wszystko, jest to tylko kwestia w ilości judaszowych srebrników jako jedynej obowiązującej zasady.
  Czy 50 km od Warszawy powstaje Judeopolonia?
 • duda to koszmar
  Służalczy jak pies wobec pana. Rozum takiemu zbędny, a przyzwoitość, samodzielna ocena sytuacji to pojęcia nieznane, ważne tylko aby jak maszyna wykazać swoją służalczość. Tfuuu.
  Po co - komu służy - jest wojna w Syrii
 • @Zdzich 05:56:58
  Zdzichu, walnij gdzieś porządnie głową, może rozum wróci.
  Syryjskie zagranie Trumpa
 • @staszek kieliszek 23:18:04
  Nie było żadnych samolotów.
  Proszę obejrzeć dokładnie filmik jaki pokazano, jak aluminiowe końcówki skrzydeł przechodzą przez słupy żelbetonowe, przecinają je i w całości nieuszkodzone wchodzą w budynek jak w masło, a czub samolotu przebija się nieuszkodzony na drugą stronę.
  To jest fizycznie niemożliwe.
  Co do uderzenia w Pentagon, to proszę obejrzeć pierwsze zdjęcia po uderzeniu, na których widać dziurę podobno wielkości około 5 metrów, ale na elewacji nie widać żadnych śladów skrzydeł ani silników, przed budynkiem też ich nie ma.
  pozdrawiam
  Syryjskie zagranie Trumpa
 • @kula Lis 66 15:54:05
  tzn. Twoim zdaniem to Irakijczyków, Libijczyków żeśmy zdradzili na rozkaz Moskwy i na rozkaz Moskwy wzięliśmy udział w haniebnym czynie napaści i okupacji? No i Moskwa kontrolując banki zachodnie ugrabiła nas z własności, to Moskwa przejęła za psi grosz papiernie, huty i inne mające ogromną wartość zakłady? To Moskwa przysłała tzw. doradców za podpowiedzią których wyprowadzono z Polski cały kapitał, zadłużono Polskę na bilion USD. To Moskwa nakazała kosztem pracy Polaków wypłacać Żydom jakieś świadczenia. To Moskwa nakazała nam likwidacje całego przemysłu lekkiego, pozamykać kopalnie, ograbić złoża miedzi i KGHM - ostatnio z 5 miliardów USD, przejąć złoża wszelkich bogactw naturalnych przez USA, a w końcu nakazała nam przyjąć na Polaków utrzymanie armie USA, a nawet zakupić za ogromną kasę złomowe samoloty w USA i wysłać te latające do Izraela. To wszystko nakazał Putin - rozumiem. To nie wszystko, wyrzucił też z Polski na emigracyjną poniewierkę około 5 milionów Polaków, nakazał też wspierać banderowców politycznie, militarnie, finansowo i nawet otworzyć dla nich polskie granice, dać darmowe studia, szkolenia militarne.
  Ja pierdziu, tego to nie wiedziałem, ślepy widocznie byłem.
  TELEWIZJA NARODOWA W SPRAWIE DOBOSZA VEL HADACZA
 • @kula Lis 66 11:18:36
  od starych podległości dla Polaków znacznie ważniejsze są obecne podległości agenturalne, które skutkowały haniebną grabieżą Polski i Polaków, haniebną służalczością ohydniejszą jak za czasów ZSRR, a w tym i udział Polski w napaści i okupacje niczemu niewinnych nam Narodów, skazaniem na śmierć całych rodzin przyjaznych nam ludzi wskutek przekazania informacji wywiadowczych o elicie Iraku, Libii bandytom.
  TELEWIZJA NARODOWA W SPRAWIE DOBOSZA VEL HADACZA
 • @Netwalker 17:33:14
  takim samym "celebrytą"
  TELEWIZJA NARODOWA W SPRAWIE DOBOSZA VEL HADACZA
 • ach ten Stwórca!
  Najwidoczniej nie był pedałem, bowiem gdyby był pedałem to Adamowi dałby chłopa i tak skończyłaby się na nich dwóch ludzkość i bez sensu byłyby słowa "idźcie i rozmnażajcie się".
  BÓG STWORZYŁ ADAMA I EWĘ.
 • "Celebryci"
  "Celebryci" zawsze mają zadania szkodzenia przeciwnikom władzy, poprzez pozorowaną działalność w celu kompromitacji, uniemożliwieniu powstania zorganizowanej działalności, w tym przypadku wśród patriotycznej części społeczeństwa czyli znaczącej większości.
  "Nasz Andrzejek" @ Husky News?
 • @Husky 16:04:40
  nie tylko
  Zarzynanie Wałęsy i prawda historyczna
 • @Katana 12:31:13
  zwykły pętak
  Zarzynanie Wałęsy i prawda historyczna
 • @goodness 18:05:53
  "W obłęd popaść można czytając, że należy kochać kogo nie można zrozumieć:))"

  Oczywiście, że można kochać kogoś (coś) czego się nie rozumie. Np. kocham Świat, ale nie rozumiem, nie wiem jak działa i po co, wiem też, że nie ma żadnego człowieka który by go rozumiał.
  Nie rozumiem jak działa świat ożywiony a w tym rośliny, ptaki, zwierzęta i jaki jest cel jego istnienia, ale kocham ten świat a w tym i goodness.

  Narysowałem linię, położyłem trzy jabłka i zrobiłem podział na dwie równe wagi bez żadnego problemu.
  Wstrząsający wywiad
 • @wercia 12:13:31
  Co to jest "konstytucyjna prostoliniowa równowaga"? Nie pytaj, nie czekaj odpowiedzi, ponieważ autor od dziecka gaworzy co mu ślina na język przyniesie dlatego nikt nie jest w stanie tego pojąć ani On sam nie wie o co mu chodzi. Tak już ma i nic na to nie poradzisz, trzeba go kochać jakim jest ale i wiedzieć powyższe, co by nie popaść w obłęd.
  Wstrząsający wywiad
 • Zbrodnia zdrajców przeciwko Narodowi Polskiemu.
  Obecnie po zainstalowaniu armii USA w Polsce Rosja militarnie nie graniczy z Polską tylko bezpośrednio z wrogim USA i rakiety Rosji są skierowane przeciwko USA, a Polacy są tylko kretynami co chcą na swojej ziemi starcia armii USA i armii Rosji, aby z Polski pozostał tylko kamień na kamieniu.
  Ekonomiczny zabójca zapowiedział militarnego
 • @Marqus 08:17:51
  jeden okręg wyborczy na kraj to 6-10 tysięcy kandydatów - spis kandydatów to książka telefoniczna - z których wyborca miałby świadomie wyłonić swoich reprezentantów! Niemożliwe i dlatego takie wybory są tylko pozorne, tylko udają wybory. Internet nie ma tu nic do rzeczy.
  Okręg wyborczy ma być na tyle mały, by wyborca i wybierany mieli szansę się poznać.
  Co do Majchrowskiego to skoro uczciwe pokonuje innych tzn. jest wszystko ok, bo na tym to polega.
  JOW tylko daje możliwość wyłonienia rzeczywistych przywódców, a nie jak dotychczas miernot podstawianych na listy wyborcze przez mafię okrągłostołową.
  Czy padnie rozkaz?
 • @Zbigniew Jacniacki 12:40:29
  a kto zabrania szanownemu Panu obiecać więcej i jeszcze dotrzymać obietnicy co będzie gwarantowało powodzenie przy następnych wyborach?
  Ważne jest aby potencjalny kandydat nie musiał prosić się jakiegoś kacyka czy może kandydować, ponieważ wtedy istnieje możliwość, że taki przestanie liczyć się z jakimś kacykiem a zacznie liczyć ze swoimi wyborcami. Dzisiaj każdy chyba widzi, że kacyk jest najważniejszy i z nim się liczą, ponieważ to od niego zależy ich ponowny wybór.
  Czy padnie rozkaz?
 • @Marqus 21:30:55
  w ogóle nie wiesz o co chodzi
  Czy padnie rozkaz?
 • @Zbigniew Jacniacki 11:37:28
  Nie zgadzam się z taką wizją działania JOW. Zależność jest taka, że im mniejszy okręg wyborczy (oczywiście w granicach rozsądku, aby nie tworzyć sejmu z tysięcy posłów, ponieważ w JOW każdy okręg wyborczy to jeden poseł) tym łatwiej jest kandydatowi dotrzeć do wyborców a wyborcom poznać kandydata tzn. wpływ wszelkiego rodzaju środków masowego komunikowania jest mniejszy i na odwrót, im okręg wyborczy jest większy tym ten wpływ jest większy.
  Np. okupant Iraku nie będąc pewnym "właściwego" głosowania okupowanej ludności narzucił "demokratyczną" ordynację wyborczą z jednym okręgiem wyborczym (całe terytorium państwa) z około 5 tysiącami kandydatów, aby ludność mająca wybierać nie miała najmniejszej szansy poznać tych na których mieli głosować, aby jedynym źródłem wiedzy o kandydatach mogła być propaganda mass mediów pod ich kontrolą. Ta właśnie manipulacja gwarantowała okupantowi pozbawienie Irakijczyków wpływu na wybór rzeczywistych swoich przedstawicieli. Ten sam mechanizm stosowany jest w Polsce, tylko mniej bezczelnie.
  Czy padnie rozkaz?

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031