Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
17 postów 739 komentarzy

Duch Walki, Duch Zwycięstwa

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jeszcze nie dojrzeliśmy do Wielkiej Wygranej, ale Ta Wielka Wygrana jest przed nami i najważniejsze, jest już w zasięgu możliwości intelektualnych i organizacyjnych Polaków.

Wybory Prezydenckie 2015 praktycznie za nami. Teraz pozostało tylko dopilnować uczciwego policzenia głosów.
Bardzo żałuję, że nie udało się w ostatnim tygodniu zrobić z pięciu kandydatów jednego i to publicznie na oczach Polaków i pokazać, że pozostał tylko TEN JEDEN, a po wygranej pozostała czwórka stanie się zapleczem politycznym nowo wybranego PREZYDENTA, Radą Starszych.
Była duuuuża szansa, ale zabrakło …
Dowodzi to tego, że tak naprawdę to ta piątka nie chciała wygrać wyborów Prezydenckich, chciała tylko w nich uczestniczyć, a bała się wygranej.
Cała ta Nasza piątka kandydatów razem wziętych nie miała Ducha Walki dla Polski i Wygranej dla Polaków takiego, jakiego miał jeden człowiek Stanisław Tymiński w 1990 roku.
Szkoda, ale widocznie jeszcze nie dojrzeliśmy do Wielkiej Wygranej, ale Ta Wielka Wygrana jest przed nami i najważniejsze, jest już w zasięgu możliwości intelektualnych i organizacyjnych Polaków o czym świadczy przebieg tych wyborów. 

DUCH WALKI w Narodzie już jest, ale zabrakło DUCHA – WOLI – ZWYCIĘSTWA u kandydatów.

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031