Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
17 postów 739 komentarzy

Wojna w Syrii a sprawa BOLKA.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Nie sądziłem, że kiedyś będę musiał to przyznać, ale w Syrii to Rosja broni przyzwoitości i PRAWDY.


Nie sądziłem, że kiedyś będę musiał to przyznać, ale w Syrii to Rosja broni przyzwoitości i PRAWDY. Po napaści NATO na Irak, Libię było już wiadomym, że to ZŁA strona MOCY. Nie było wiadomym, czy JASNA STRONA MOCY w ogóle jeszcze istnieje jako zorganizowana siła, a ZŁO już zwyciężyło. Były oznaki, że JASNA STRONA została doszczętnie rozbita i nie zdolna do przeciwstawienia się ZŁEMU. Niespodziewanie ROSJA stanęła do czynnej walki po JASNEJ STRONIE i będzie zbierać siły jednocząc poparcie wszystkich przyzwoitych ludzi tej planety, którzy będą otwarcie stawać po JASNEJ STRONIE. W tym czasie ZŁA strona – widząc sprzeciw i gotowość do otwartej walki swoich dotychczasowych niewolników – będzie nazywać ich agentami Rosji, ścigać za wspieranie itp. WALKA ZŁA z DOBREM, KŁAMSTWA z PRAWDĄ nabiera nowego wymiaru, staje się bardziej równorzędna a wkrótce przejdzie w fazę odwrotną, kiedy DOBRO będzie walczyć ze ZŁEM, PRAWDA z KŁAMSTWEM i to w skali globalnej. W Polsce widoczne jest to w sprawie oszusta Wałęsy i kłamców za nim stojących. Kłamstwo dominowało, udawało prawdę, wystawiało piersi do orderów i brudnymi łapami zgarniało owoc cudzej pracy - kasę. PRAWDA była ukryta, jej głosiciele prześladowani, ośmieszani i biedni. 
Za sprawą jakiegoś nadzwyczajnego przyćmienia umysłu Pani Kiszczakowej i zbiegu wielu innych okoliczności PRAWDA pokazała że istnieje i Ona podniesie wielu pognębionych przyzwoitych ludzi, da nową SIŁĘ.

KOMENTARZE

 • @nocny gryzoń 13:19:35
  Chyba coś z pamięcią się porobiło. Na Irak napadnięto ho, ho po Kuwejcie (szukając atomówek), od Libii Francja poczęła budować swoje nowe imperium (a później ktoś ukradł kilka ton złota), natomiast Assad istotnie jest człowiekiem - mężem opatrznościowym dla Syryjczyków.
  Wygląda na to, iż Autor ma rację.
 • @apoloniusz 13:36:57
  Nic się z pamięcią nie porobiło. Na Irak napadnięto nie raz tylko dwa razy. Za pierwszym razem po Kuwejcie za drugim pod fałszywym pretekstem tzn. kłamstwem.

  Zarówno na Irak jak i Libię napadły państwa NATO i nieważne w jakiej były konfiguracji, czy jako całość NATO czy tylko na zawołanie USA część państw NATO.
 • Rosja i USA wspólnie poparły atak na Irak
  Poparły rezolucje nr 678 i potem 1441.

  Resolution 678 was adopted by 12 votes to 2 against (Cuba, Yemen) and one abstention from the People's Republic of China. China, which had usually vetoed such resolutions authorising action against a state, abstained in an attempt to ease sanctions placed on it after the Tiananmen Square protests of 1989

  On 8 November 2002, the Security Council passed Resolution 1441 by a unanimous 15–0 vote; Russia, China, France, and Arab states such as Syria voted in favor, giving Resolution 1441 wider support than even the 1990 Gulf War resolution.

  Jak pokazuje historia od czasu II Wojny Światowej Rosja i USrael idą ręka w rękę
  http://coroner.salon24.pl/693928,rosja-usa-smiertelni-wrogowie
 • @nocny gryzoń 13:19:35
  Nie było żadnej rezolucji ONZ pozwalającej bombardowania Libii, ta przywołana przez Ciebie rezolucja dotyczy tylko i wyłącznie ustanowienia zakazu lotów, którą kraje osi ZŁA wykorzystały do bombardowań władz i sił rządowych wspomagając tym siły specjalne agresorów działające na terenie Libii - nawet polski GROM w ucharakteryzowany na arabów rebeliantów - zdarzyło się jeden raz w publicznej TV pokazać takiego "araba rebelianta".

  Agresja osi ZŁA na Syrię odbyła się w podobny sposób. Siły lądowe agresorów to wynajęta prywatna armia płatnych bandytów i zakamuflowane siły specjalne wspierani przez zwiad elektroniczny, satelitarny i lotniczy państw agresorów. Nie słyszałem o żadnej rezolucji ONZ dającej przyzwolenia latania nad terytorium Syrii samolotom wojskowym USA, Niemiec, Francji, GB, Polski czy Turcji, nie mówiąc już nawet o zezwoleniu na bombardowania czy ostrzeliwania terytorium Syrii przez nie i Turcję , też członka NATO. Każda z tych czynności jest w prawie określona jako AGRESJA.
 • @Henryk Kreuz 13:44:47
  czcigodny Autorze, proszę nie walić mnie po łapach, ja nie winowaty, ja odpowiadałem Pańskiemu interlokutorowi. Z Panem się zgadzam, jak bum cyk, cyk.
 • @apoloniusz 16:49:28
  och, no rzeczywiście. Nie zauważyłem. Mocno przepraszam i proszę o wybaczenie. Będę uważniejszy na przyszłość.
 • Dałem 5*
  https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2014/12/1005430_216067958540299_1065785394_n.jpg

  ________________________________________

  W kwestii Wałęso-Bolka

  Wałęsa to nędzna marionetka, którą posłużyło się żydostwo tak w roku 1980, jak i dzisiaj zrzucając go z cokoła.

  To nie Wałęsa jest oszustem, to zwykły Bolek - rządzące żydostwo jest tu oszustem.
 • Nie zapominajmy o Jugosławii
  Rozbicie kraju południowych Słowian to praprzyczyna dzisiejszej agonii Ukrainy.
 • @nocny gryzoń 13:19:35
  http://m.neon24.pl/13d9f1ab16ade840247d39d566866d43,0,0.jpg
 • @nocny gryzoń 04:06:27
  Czcigodny Panie, nie twierdzę, iz Rosja to wzór cnót. Pragnę tylko sprostować pańskie "niedokładności". Był już w historii taki specjalista od uproszczeń i wystarczy. Wojna w tamtych okolicach trwa permanentnie od kilkudziesięciu lat i trudno jednoznacznie określić kto w danym momencie jest jasną, a kto ciemną stroną.
  A jeśli chodzi o Syrię, to niestety z chwilę nasze wojsko będzie tam agresorem (takie jest moje zdanie). Nie bronię Assada, ale póki co to on jest legalnym przywódcą tego kraju i on wezwał Rosjan, a ci robią to co robią i to bardzo skutecznie.
  Oczywiście kiedyś jak się CIA lub KGB nie podobał jakiś przywódca to albo go stuknięto, albo najechano dany kraj. Więc może Pan postulować taką wersję, Pańska sprawa, ale na razie jest jak jest i należy szanować decyzje Assada.
  Pozdrawiam, choć wiem, iż nie przekonałem do swoich racji, ale na tym polega pisanie na blogu.
 • @nocny gryzoń 04:34:21
  W Syrii to nie jest agresja? A co robią nad terytorium Syrii wrogich państw samoloty wojskowe, co robią na terytorium Syrii szkoleniowcy z krajów bandyckich, w czym szkolą miejscowych i kto im płaci, dlaczego USA finansuje dla terrorystów broń i żołd, co robią na terenie Syrii prywatne armie płatnych morderców made in USA opłacane przez rząd USA do popełniania zbrodni na innych narodach.
  To nie jest agresja?
  Gdyby to nie była agresja to USA zablokowałoby wszelkie przepływy finansowe terrorystów. Co! To trudne do wykonania? Potrafią kontrolować każdego Kowalskiego, każde 10 tysięcy złotych, potrafią zablokować przepływy finansowe całych Państw, a jakoś bezradni są wobec terrorystów.
  Potrafią kontrolować każdą sprzedaż broni np. jak Polacy coś tam chcieli sprzedać, albo jakiś Rosjanin, a tu proszę , nie potrafią zablokować sprzedaży własnej produkcji broni dla terrorystów? Bezradni są!

  Jeżeli w USA będą jakieś wystąpienia np. murzynów, a więc cywili przeciwko władzy, to Rosja może im dostarczyć broń, w tym rakiety, TOWy, żołd i inne wsparcie żądając jeszcze od władz USA by nie ważyły się strzelać do uzbrojonych cywilów, zabijających policjantów, żołnierzy, polityków, ucinających ich żonom i dzieciom głowy wcześniej ich gwałcąc. Czy to nie byłaby agresja Rosji na USA?
 • @nocny gryzoń 23:32:45
  bredzisz kolego już na samym początku, że Rosjanie przemycali broń dla Assada tzn Syrii.
  Rosjanie nie musieli nic przemycać do Syrii tylko najnormalniej mieli prawo sprzedawać broń Syrii na zasadach ustalonych przez strony umowy.
  Gorzej jest z USA bo prawo międzynarodowe zabrania dostarczania broni jakimś grupom zbrojnym na terenie jakiegokolwiek państwa, a USA dostarcza, finansuje, wspiera, a nawet namierza cele do ataku i przekazuje koordynaty bandom Te działania w Syrii potwierdziły tylko, że USA to ZŁY, to bandyta o zasięgu prawie całej ziemi.

  W związku z powyższym reszta nie warta poświęcenia czasu na czytanie i komentarze i dyskusje.
 • Jak to propaganda Heńkowi na mózg padła...
  Rosja do jasnej strony Mocy zaawansowała. Jasna pomroczność zawsze zresztą była ich mocną stroną. Puter mógłby być dumny z swych służbowych pisjatjeli. Miliardy w PR zainwestowane, bezwartościowych rubli co prawda, przynoszą właśnie skutek.
 • @nocny gryzoń 03:00:20
  te inspekcje UE to chyba prawem Kaduka.
  Co robili i robią na terenie Syrii obce państwa bez zezwolenia rządu Syrii?
  Co robią ich tzw. instruktorzy, samoloty, rakiety?

  Przecież to bandytyzm i terroryzm, a Rosja wreszcie podjęła z tym bandytyzmem walkę, tak na dobrą sprawę została do tego przymuszona w samoobronie.
 • @Henryk Kreuz 10:13:58
  Nie przejmuj się ograniczonymi trolami. Artykuł może wymagał by rozwinięcia i korekty, ale nie wątpliwie zawiera wiele słusznych spostrzeżeń.
  Nie da się ukryć, że siły negatywne miały niemal całkowitą przewagę i wydawało się że kontrolują wszystko. Żyjemy jednak w świecie dualnym, gdzie energie dążą do równowagi. Zło musiało stworzyć dobro.
  Sam nie uwierzył bym 3-4 lata temu, że będę popierał Rosję. Obudziłem się po masowym morderstwie w Odessie. Raz przełamane dogmaty i zjawisko wyparcia, spowodowało że zrozumiałem, że coś w naszej historii jaką nam wtłaczano jest nie tak.
  Prześledzenie historii Rosji od 1917 roku wyjaśniło wszystko i spowodowało że cała historia współczesna (ostatnich 100 lat) , stała się jasna. Wydarzenia sprzed 100 lat w Rosji, a sposób przeprowadzenia zamachu stanu na Ukrainie ma tyle zbieżności, że wykracza poza przypadek. Wyjaśnia problem sowietów, bolszewików i mordów słowian i innych nacji. Niestety w Rosji do tej pory są pozostałości tych relacji i one jako V kolumna zasiewają różne ziarna destrukcji i manipulacji.
  Niestety, niektórzy są już tak wyprani z samodzielnego myślenia, że nie przekonasz ich, że białe jest białe, a czarne - czarne. Jest to właśnie tak zwane zjawisko wyparcia.. Osobnicy którym nagle przedstawisz inną wersje wiedzy o świecie niż ich zakodowana, to choćby czasem użył jakichkolwiek dowodów, nie przełamią się i nie przyjmą informacji, jeśli jest ona sprzeczna z ich zaprogramowanym umysłem. Świadomość będzie się przed tym broniła do ostatniej kropli krwi :).
  Na poważnie przełamanie tych fundamentów wiedzy o świecie może doprowadzić albo do silnej agresji, albo samoagresji. Więc nie ma co nawet próbować. Widocznie nie są gotowi aby uwierzyć w prawdę. Jaka by nie była..
  5*

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031