Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
17 postów 739 komentarzy

Lech Wałęsa może nie przeżyć upadku.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Umysł L. Wałęsy może tego nie wytrzymać.

Czy kanalia może ot tak sobie - wczoraj był, a od dzisiaj przestać być kanalią? Nigdy jak świat światem nic takiego się nie zdarzyło bez przejścia procesu śmierci lub granicy śmierci. Jest możliwe wykasowanie starego charakteru duszy, ale tylko w jeden sposób, mianowicie człowiek o charakterze kanalii - jak LW - może przestać być kanalią tylko przechodząc za życia śmierć wszystkiego co było tj. tego jak osiągał swoje cele i tak jakby narodzenia się na nowo tj. nowego zaprogramowania umysłu moralnymi metodami osiągania celów, a to jest tak jakby narodził się nowy człowiek. Taki proces związany jest z ogromnym cierpieniem, strachem i umieraniem. To wszystko jest przed Lechem Wałęsą. Im więcej ZŁA innym wyrządził, im wyżej dzięki KŁAMSTWU wspiął się, tym ten proces będzie dla niego cięższy i może go nawet nie przeżyć fizycznie. Jego mózg w czasie kasowania dotychczasowego programu - tj. wskutek bezskuteczności stosowania dotychczasowych metod osiągania swoich celów - będzie bliski samounicestwienia. Dla Lecha Wałęsy i każdego człowieka w jego sytuacji, jest tylko jedna droga dająca ratunek ciału i duszy. Jeżeli będzie już bliski samozniszczenia i szczerze poprosi o pomoc ona nadejdzie, ale czy ją dostrzeże i da pierwszy krok na nowej drodze czy też zginie, dowiemy się wkrótce.

 

KOMENTARZE

  • Spoko0 Bolka nic nie ruszy bo niby jak cos moze jego umyslowi zaszkodzic jakon tam
    pod dachem pa pustke.NIC nie moze byc zniszczone to tak jak by przeprowadzac dzalania na "0"
  • @ Autor
    Psycholog, czy intuicja? Bardzo prawdopodobna diagnoza!
  • @zakzbig 23:26:01
    Może go ruszyć upublicznienie faktów z jego życia, o których masowa opinia publiczna nie wie. Nie wiemy co się działo na internowaniu oprócz wypitego morza wódy..Wierność służbom pieczętowano pod przymusem w różny sposób. Bunga-bunga z dziwkami to najmniejszy akurat ból głowy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031