Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
17 postów 739 komentarzy

Nicea - wojna na innych zasadach.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Armia scentralizowana przeciwko armii zdecentralizowanej inaczej rozproszonej. Bomby, rakiety, dowództwo, rozkazy armii scentralizowanej przeciwko temu co jest pod ręką i może stać się groźną bronią, choćby ciężarówka.

Trzeba być niesprawnym na umyśle, aby nie rozumieć przyczyny zamachu w Nicei.
Otóż, zamach ten był odezwą na wezwanie przywódców ISIS do aktów terroru w całej Europie. Nasi głupcy potrafią walczyć scentralizowanie: tzn. dowództwo siedzące pod ziemią, armia i rozkaz zrzucenia bomb czy rakiet, natomiast oni przyjęli model walki zdecentralizowany czyli rozproszony, w którym każdy jest dowódcą, planistą, wykonawcą na miarę swoich możliwości, a potrzebuje tylko jakiegoś sygnału od przywódców, że "teraz, albo od teraz wzywamy was do działania" i każdy z nich staje się potencjalnym wykonawcą na miarę swoich możliwości i gotowości. Centrala tylko pokazała kierunek, przeciwko komu, co i jak należy robić, a pokazała: branie kobiet i mężczyzn w niewolę, handel nimi i gwałt, ucinanie głów, zamachy samobójcze, masowe egzekucje nawet w wykonaniu przeszkolonych dzieci.

Ich przywódcy doskonale wiedzą, że nie mają żadnych szans walczyć z Nami na naszych warunkach, dlatego powiedzieli: dobrze jak już żeście nas napadli to teraz będziemy z Wami walczyć na naszych warunkach na Waszym terytorium i w tym celu wysłali do Europy miliony młodych ludzi. W walce na ich warunkach to nasze armie przeciwko nim są nic nie warte, a społeczeństwa bezbronne jak małe dzieci i oni dobrze o tym wiedzą. Armia scentralizowana w starciu z armią zdecentralizowaną nie ma nawet jak walczyć. Ich walka to jak atak zombi na miasto, a armia chcąc zniszczyć zombi musiałaby zrzucić bomby, wystrzelić rakiety na własne miasta i własną ludność. Natomiast przy spotkaniu oko w oko, to nasza ciota w rurkach nie ma żadnych szans z gotowym poderżnąć jej gardło i na śmierć w imię i na wezwanie Boga, dlatego, że nie jest nie tylko gotowa na spotkanie z Bogiem, ale nawet na zabicie przeciwnika we własnej i najbliższych obronie, zdecydowania i sprawności fizycznej nie wspominając.

KOMENTARZE

 • "NASZA CIOTA" TO PODSTAWOWY BŁĄD TEKSTU * DAJĘ JEDYNKĘ!
  Na koniec zamieścił Szanowny Pan słowa, które nie powinny się znaleźć na polskim portalu:
  "(...)nasza ciota w rurkach nie ma żadnych szans z gotowym poderżnąć jej gardło i na śmierć w imię i na wezwanie Boga(...)"
  Problem, który wyszedł w Pańskim tekście to to - że Pan publicznie się przyznał, że identyfikuje się Pan z "ciotą". A przecież to jest zafałszowanie podstawowej prawdy - że obecna Europa JUŻ JEST pod okupacją WASP-owskiej masonerii, która zniewala miliony prawych gospodarzy, czyli chrześcijan, szczególnie katolików. Ów Pański "ciota" to nie jest żaden "nasz ciota", lecz "wrogi element anty-europejski, funkcjonariusz WASP-owskiego systemu, który uczynił zeń ciotę, funkcjonariusz służb anty-chrześcijąńskich". Pan zamanifestował FAŁSZYWE MNIEMANIE, że dzisiaj Europa jest wolna. Pan nie dał wiary, że UE to jest IV Rzesza, a przecież tyle razy porządni ludzie to Panu pisali na portalu NEon24.pl. Pan robi wrogą robotę.
  Panu się należy duży szklany nocnik - żeby Pan zobaczył co Pan narobił.
  Bardzo mi przykro.
 • @Eugeniusz Sendecki 12:59:26
  Panie Sendecki tekst nie dotyczy w ogóle "cioty w rurkach", więc jakakolwiek dyskusja o "ciotach w rurkach" jest niewłaściwa ponieważ zaciemniająca to, o czym jest tekst.
 • @Eugeniusz Sendecki 12:59:26
  .https://www.facebook.com/noszkurwamac/videos/10157955027705206/
 • Amerykanie zaczynają rozumieć kto i gdzie zmierza
  .http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/03/historyczne-przemowienie-w-damaszku-szokuje-swiat/
 • Życie potwierdza, a debile wciąż nie rozumieją
  .http://pikio.pl/pilne-zamach-w-niemczech-na-razie-ponad-20-ofiar-szalenca/
 • @Henryk Kreuz 00:11:42
  Jak bumerang wraca pytanie: ILE byłoby ofiar, gdyby Niemcy byli tak uzbrojeni jak Izraelczycy...? ZERO?

  I gdyby CAŁA rodzina zamachowca była bezwarunkowo deportowana...
 • @laurentp 22:43:04
  Ile byłoby ofiar w Iraku, w Libii, gdyby byli uzbrojeni nie gorzej jak napadający ich bandyci? Bandyci baliby się ich napaść, a wykorzystali słabość Rosji w tamtym czasie, która nie była wtedy w stanie osłonić sojuszników.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031