Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
17 postów 739 komentarzy

Chrzest Polski i Raj utracony.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Walczymy ze ZŁYM na jego zasadach dlatego przegrywamy, wracając do ŹRÓDŁA zmienimy zasady tej walki na NASZE.

Już w szkole podstawowej coś mi nie pasowało w historii powstania Państwa Polskiego. Wynikało z niej, że 1000 lat temu na terenach słowiańskich nie było nic, jakieś małpoludy skaczące po drzewach, do czasu az przyszedł tu jakiś przedstawiciel KK i raptem powstało Państwo Polskie. Żadnej historii wcześniejszej, kompletne zero, żadnych pozostałości - NIC. Natomiast patrząc z drugiej strony, Cesarstwo Rzymskie, ta potęga z kimś wojowała na swojej północy i dostawała lanie - rozumując jako dziecko jeszcze, że raczej nie od małpoludów po drzewach skaczących tylko od innej równoważnej potęgi.

Po pierwszej potędze, pozostały ślady, ogromne budowle oraz pogoń za złotem, świecidełkami, władzą nad innymi i wszelkim złem ziemi - co zostało wpisane chyba w geny. Po drugiej potędze nie zostało prawie nic z budowli, ale pozostał zapis w słowiańskich genach - Dusza Słowiańska. 
Dzisiaj można już z całą pewnością powiedzieć, że Potęga Słowiańska nie pozostawiła po sobie budowli tylko z jednego powodu, ponieważ była to całkowicie inna, odmienna cywilizacja oparta nie na niepohamowanych żądzach: bogactwa, władzy i wynikającej z tego żądzy dominacji nad innymi, a na współistnieniu w sposób harmonijny z przyrodą i wszelkim stworzeniem, uznawanym za przejaw Boga, Bogów i stąd przebywanie w lesie ceniono bardziej od przebywania w ogromnych kamiennych zimnych choćby i ozłoconych budowlach. 

Patrząc na każdą TYRANIĘ na przestrzeni dziejów to ich cechą wspólną - niejako schemat działania - jest budowa ogromnych budowli kosztem ludzkiego, zwierzęcego i przyrody życia - jako pokaz siły władztwa nad czlowiekiem i przyrodą.
Inaczej rzecz ujmując TYRANIA to niszczenie życia na ziemi, To niszcząca moc diabła, natomiast jej przeciwwagą na ziemi jest kurczące się ŻYCIE. 

Można mieć nadzieję, że obudzi się zapis genetyczny Słowian o pięknie współistnienia z naturą i każdym przejawem życia na Ziemi, że każdy przejaw Życia na Ziemi jest dziełem Boga i należy się mu należyty szacunek, ochrona i nasze z nim nieniszczące współistnienie. 

Jestem pewnym tego, że tylko wówczas Słowianie zaczną być ponownie szczęśliwi, zdobędą też MOC przyciągania do siebie DOBRA z całej Ziemi, co razem stanowić będzie przeciwwagę ZŁEMU. Przegrywamy ze ZŁEM ponieważ walczymy z nim na jego zasadach. Jeżeli SŁOWIANIE powrócą do źródła to zmuszą ZŁO do walki na NASZYCH zasadach.
Wtedy damy Życiu na Ziemi i sobie szansę na przetrwanie. a RAJ sam powróci: Ziemia znów zatętni Życiem i Radością.

KOMENTARZE

 • @Autor
  /Dzisiaj można już z całą pewnością powiedzieć, że Potęga Słowiańska nie pozostawiła po sobie budowli tylko z jednego powodu, ponieważ była to całkowicie inna, odmienna cywilizacja oparta nie na niepohamowanych żądzach: bogactwa/

  Nie pozostawiła głównie z tego powodu że głównym materiałem budowlanym było drewno.
  Poza tym nie należy przesadzać z tym przepychem Rzymu.To klisza utrwalona przez holiłuckie produkcje filmowe.Tylko niewielka cześć (miasta) Rzymu była granitowo-marmurowo-kamienna.80% zabudowy miasta stanowiły obiekty drewniane.Nawiasem mówiąc ciasno zabudowane w dodatku przeludnione przez co dość często dochodziło do apokaliptycznych pożarów.

  / Po drugiej potędze nie zostało prawie nic z budowli, ale pozostał zapis w słowiańskich genach - Dusza Słowiańska/

  Zatem porozmawiajmy do "duszy".Czy autorowi znana jest teoria o tym że po jakimś bliżej nieokreślonym kataklizmie (my nazywany go potopem) ludzie skupili się i rozwijali w dwu odrębnych,oddzielonych od siebie punktach Ziemi ;Hiperborei https://pl.wikipedia.org/wiki/Hiperborea i Atlantydzie .Wszystkie cywilizacje śródziemnomorskie wzięły swój początek z Atlantydy.Zaś cywilizacje indoeuropejskie,w tym ma się rozumieć Słowianie, z Hiperborei. http://www.4pt.su/en/content/myths-about-hyperborea
  http://yperboreia.org/default.asp
 • Główny problem
  .
  „Walczymy ze złym na JEGO zasadach “ używając bezmyślnie JEGO języka

  - http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html

  „Pierwszą oznaką panowania nad narodem, jest panowanie nad semantyką jego języka “

  , skutek jest, jak mówi poeta:
  „I nic nie wiem, i nic nie rozumiem,
  I wciąż wierzę biednymi zmysłami,
  Że ci ludzie na drugiej półkuli “

  są przecie demokratami.
 • A mnie to w szkole (tej socjalistycznej) uczyli o Biskupinie i innej...
  przedChrześcijańskiej cywilizacji. Pamiętam, że kupiłem wtedy nawet taką książkę pt "Mitologia Słowian", takie małe kieszonkowe wydanie w czarnej okładce.
  Czytałem całkiem niedawno, że Słowianie bez oporów przyjęli Chrześcijaństwo, ponieważ w większości ich natura i postępowanie było raczej łagodne i zgodne z Dekalogiem. Czytałem także, że Słowianie wybudowali bardzo długi wał obronny przed plemionami barbarzyńskimi. Wał ten był bardzo solidny i... podobno o wiele dłuższy niż mur chiński.
  Podobno są jeszcze gdzie nie-gdzie pozostałości po tym wale.
  Więc, ja bym się tutaj aż tak nie czepiał tego że Słowianie przyjęli Chrześcijaństwo, bo czy przez to przestali być Słowianami?
  Po prostu przyjęli Boga objawionego i przestali wierzyć w te różne swaroże. I tyle.
 • @Jan Paweł 21:09:35
  Dodam tak w uzupełnieniu tekstu, że tak jakoś się układa i składa, że cechy charakterystyczne każdego bandziora to wielki złoty sygnet na palcu i ciężki łańcuch na piersi, a każdego wielkiego tyrana i zbrodniarza to wielkie monumentalne budowle wypełnione kosztownościami, a ich budowa to niewyobrażalne wręcz cierpienie i zabrane życie tysiącom, dziesiątkom tysięcy, milionom niewolników.
 • @Jan Paweł 21:09:35
  Pawle, nie odpowiedziałem na pytanie, więc uzupełniam.
  Tak Słowianie przez tysiąc lat obcej i wrogiej życiu kultury zatracili część swej Słowiańskiej Duszy, ale czują się z tym źle. Zatracili związek z NATURĄ i szacunkiem dla niej jako dzieła BOGA, zapędzeni zostali do wysokich gmachów ozdabianych złotem i kosztownościami, porzucając związek z dziełem Bożym wokół. Czujemy się z tym źle, robimy tak bo wszyscy robią, ale nie wiemy dokładnie dlaczego, co jest nie tak? Uważam, że jest to wynikiem sprzeczności między pamięcią genów a obecną rzeczywistością.
 • @Henryk Kreuz 01:30:29
  Szanowny Panie, Matka Boska mówi o takich jak Pan, że nie poznali jeszcze Miłości Boga. Proszę się starać, to z całą pewnością jej Pan doświadczy a wtedy zobaczy Pan jakie spustoszenie Pan po sobie zostawił. Powiem Panu tak, proszę pojechać np na Jasną Górę to zobaczy Pan ile tam jest przedmiotów, mniej lub bardziej drogocennych, które pozostawili tam ludzie jako wotum wdzięczności...
  proszę Pana, chyba nie muszę mówić że tak jest na całym świecie.
  Ludzie darowali (i darują) nieraz swoje majątki, domy także jako wotum wdzięczności, bądź za modlitwy za nich, po ich śmierci. Potem wprowadzają się tam np zakonnice i modlą się, także za cały świat...
  A Pan robi satanistyczną robotę. Jak Pan to naprawi, gdy się Pan nawróci i zobaczy Pan co Pan zrobił? Jak Pan za to zadośćuczyni?
  Polecam bardzo ciekawe i wartościowe kazania Ks Natanka:
  https://www.youtube.com/watch?v=S7rA7MyFLTA
  To jest link do części pierwszej, ale polecam koniecznie wszystkie 14
 • @Jan Paweł 08:18:19
  Drogi Panie, Natanek do człowiek wyklęty przez KK. Do czego Pan mnie namawia?
  O tym co mówiła Matka Boska, kiedy i komu nie chce mi się rozmawiać, ani o wotach tam pozostawionych i ich losie.

  Powtarzam, że cechą wspólną wszelkich satrapów to wznoszenie wielkich, wypełnionych kosztownościami - zbieranymi w najprzeróźniejszy sposób, jako dowód siły, wywyższenia nad wszelkim stworzeniem Bożym.

  Jezus nie wybudował ani jednej ziemskiej budowli, nikt go nie nosił w lektyce, nie zebrał ani grama złota na koronę dla swojej Matki, Siebie ani Ojca.
 • @Jan Paweł 21:09:35
  tak. przyjęli chrześcijaństwo tak chętnie że w 1038 wybuchło powstanie przeciw niemieckim klechom obecnie nazywane reakcją pogańską. król bolesław II zwany zapomnianym próbował przywrócic prawdzią wiarę przodków, niestety. miłujący pokój chrześcijanie mówiący językiem, którego ludzie nie rozumieją, zniweczyli to. jedynie słowianie zachodni stawiali długo skuteczny opór i szarpani wyznawców przybłędy z bliskiego wschodu. mieszko I to ktoś taki jak donek tusk, który chciał się dostać na ówczesne salony europejskiej "elity" a niestyty nie było to możliwe bez przyjęcia kanibalistycznego chrzescijaństwa (chrzescijanie na kazdej ceremoni odprawianej przez szamanów kultywują pożeranie ciała człowieka i picie jego krwi). jak sobie popatrzymy na daty i wydarzenia historycznie to pięknie widać że upadek Polski czy też Rzeczpospolitej zaczyna się zaraz po intronizacji Miriam na królową Polski.
 • malpoludy
  W ktorym podreczniku pisali o malpoludach? Moze autor podac tytul?
 • @Tiamat 13:02:24
  taki jest wniosek z oficjalnej wersji historii, o prymitywnych poganach zamieszkujących te tereny, którzy nic po sobie nie pozostawili, ani kultury, pisma czy wielkich budowli władców czy poświęconych Bogu, Bogom.
  Dzisiaj już wiemy, że nie wszystko to jest prawdą. Słowianie mieli pismo, pozostały jego resztki, a tylko dlatego mało, ponieważ z wielkim zapałem wszelkie miejsca kultu Słowian w tym i pismo - były niszczone w celu szybkiej kolonizacji tego terenu.
 • @Tiamat 13:02:24
  zasadniczo wszystkie archeologiczne. co prawda rzymianie nie posiadali telchnologii, która pozwalała na zdobycie miast budowanych po słowiańsku ale nasi przodkowie budowali z drewna, które butwieje jak jest niekonserwowane. a technologie obronną nasi przodkowie mieli wypasioną i absolutnie niezdobywalna dla rzymskich machin oblężniczych.
 • @czerwony baron 19:18:07
  wygladało to tak że budowano cos w rodzaju skrzyni którą wypełniano ziemia, potem budowano palisadę a potem obwałowanie z ziemi. katapulty nie były w stanie tego przebić. budowali nasi przodkowie z tego co pod ręka mieli czyli drewna i i ziemi..
 • Dlatego właśnie powinniśmy wrócić do źródła problemu.
  "Człowiek jest najgłupszym gatunkiem. Wielbi Boga niewidzialnego i zabija widzialną naturę, nie wiedząc o tym, że natura którą niszczy jest tym niewidzialnym Bogiem, którego On wielbi.

  https://www.facebook.com/PortalderGesundheit/photos/a.1718813098396810.1073741828.1718714081740045/1761858287425624/?type=3&theater

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031