Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
17 postów 739 komentarzy

Czas spłacić USA dług wdzięczności

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Cywile w USA są bezbronni wobec siły reżimu. Nie mają TOW-ów, rakiet ziemia powietrze, ani nawet rakiet balistycznych, wozów bojowych, ani bomb z białym fosorem

Dysponują co najwyżej jakimiś tam pistoletetami. 


Wolny Świat powinien udzielić pomocy humanitarnej cywilom w USA, szczególnie prześladowanym "kolorowym", pomocy polegającej na  dostarczeniu tych wszystkich pokojowych broni, wzywaniu też USA do zaprzestania używania siły wobec cywili, nakładając na USA sankcje gospodarcze, zamrożenie wszelkich aktywów USA na świecie a szczególnie dużych korporacji. Wskazana byłaby też pomoc w formie przeszkolenia "militarnocywilnego" więźniów skazanych za najcięższe zbrodnie i wysłanie ich z pomocą dla amerykańskich cywili, aby w ten sposób odbyli swoją karę.
 
Przecież Wolny Świat ma moralny obowiązek udzielić pomocy cywilom w USA, niejako oddając to co USA czyniło dla wyzwolenia ludności cywilnej na Ukrainie, Serbii, Iraku, Libii, Syrii, Afganistanie. 
Czas spłacić dług wdzięczności.

KOMENTARZE

 • @ Autor
  Właśnie... w USA są bezbronni cywile. Są też przepełnione przez reżim więzienia. A ponadto są problemy z... demokracją - a jakże! Tam się dziwnie liczy głosy.
  5*

  Pozdrawiam.
 • 5*
  Pozwoliłem sobie zamieścić Pański tekst na stronie: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/09/30/udzielmy-duzemu-usraelowi-bratniej-pomocy/
 • Czas spłacić dług wdzięczności.
  Czas spłacić dług wdzięczności. 8-)))
 • @@@!
  American Conservative: Ameryka matką wojen i nienawiści...W ciągu ostatnich 15 lat Waszyngton raz za razem powtarza ten sam błąd, wywołując wojny, z których każda rodzi nienawiść do USA – pisze „American Conservative”. Skala niepowodzeń amerykańskiej polityki zagranicznej zapiera dech. Lotnictwo tego kraju bombarduje cele, powodując tysiące ofiar wśród cywilów i uczestników misji humanitarnych. I niech nawet niektóre ataki przynoszą Stanom Zjednoczonym taktyczne korzyści, na ogół jednak rodzą nienawiść do Waszyngtonu, a sukces jest nieznaczny w porównaniu do rozmiarów strategicznych porażek. Rezultaty wykorzystania amerykańskiej siły militarnej na świecie w ciągu ostatnich 15 lat można nazwać rozczarowującymi, twierdzi „American Conservative”. Z powodu USA Irak stracił swój regionalny status i zamienił się w fabrykę terrorystów. Afganistan stał się magnesem przyciągającym ekstremistów, a Libia trampoliną Państwa Islamskiego. Al-Kaida przekształciła się w międzynarodową „agencję” po tym, jak amerykańska inwazja na Irak przyczyniła się do powstania ISIS. Operacje wojskowe w Pakistanie, Jemenie, Somalii i w innych krajach przyniosły jedynie ludności cywilnej cierpienie. Jak pisze „American Conservative”, 15 lat wojen osłabiły tylko armię amerykańską. Siły Powietrzne USA stale przeprowadzają loty bojowe, dostarczają ładunki i bombardują w trybie non-stop. W wyniku okres eksploatacji samolotów kurczy się gwałtownie, koszt utrzymania zwiększa się, a zapasy bomb i rakiet wyczerpują się ocenia pismo. Amerykańskie siły lądowe i Korpus Piechoty Morskiej pokonują tysiące mil, zużywając zasoby wojskowe (czołgi, pojazdy opancerzone) oraz niezliczoną ilość uzbrojenia. W Stanach Zjednoczonych wychowano całe pokolenia dowódców i żołnierzy, które mogą stawić opór jedynie nielicznym siłom rebeliantów. Tymczasem armia amerykańska jest bezsilna w obliczu wroga wyposażonego w nowoczesną broń, ocenia „American Conservative”.
  Ps..Czyżby Amerykanie zaczęli myśleć? Nawet tam jak widać można trafić na normalnych ludzi.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031